lpplc.lv


Francijas vēstniecības padomnieks kultūras jautājumos ieinteresēts sadarbības paplašināšanā

05.04.2014 14:5412/10/07

11. un 12. oktobrī Daugavpilī viesojas Francijas vēstniecības Latvijā padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos Žans-Lui Lepretrs. Vizīte Daugavpilī sākās ar tikšanos pilsētas Domē. Viesi uzņēma Domes priekšsēdētāja 1. vietniece Eleonora Kleščinska.

Sarunā piedalījās arī Kultūras nodaļas speciālists Miervaldis Brodovs. Daudz tika runāts par festivālu “Francijas pavasaris Latvijā”. Pasākumi notika arī Daugavpilī un Kleščinskas kundze uzsvēra, ka tie atstāja neizdzēšamus iespaidus. Klešcinskas kundze izteica cerību, ka sadarbība paplašināsies. “Tieši tas ir manas vizītes mērķis”, paskaidroja Lepretra kungs. Viņš uzskata, ka sadarbībai jābūt decentralizētai. Viesis vēlas apskatīt Daugavpils kultūras iestādes, vēlas dzirdēt Daugavpils idejas un piedāvājumus, tāpēc ieplānota tikšanās ar kultūras darbiniekiem. Francijas vēstniecības padomnieku interesē Daugavpils Universitāte, jo tur apgūst franču valodu, ir vēlme realizēt arī plašākus projektus izglītības un zinātnes jomā.

Žans-Lui Lepretrs interesējās par esošajiem kontaktiem starp Daugavpili un Franciju. Viesim tika stāstīts par Rotko plenēru, kurā piedalās arī mākslinieki no Francijas, lielu atbalstu kultūras apmaiņā sniedz Daugavpilī strādājošais Francijas uzņēmums Axon Cable. Eleonora Kleščinska pastāstīja par Daugavpils iesaistīšanos Strasbūras klubā un kontaktiem ar Strasbūras pašvaldību. Francijas vēstniecības padomnieks interesējās arī par jautājumiem, kas skar vēstures un kultūras pieminekļu aizsardzību. Galvenais vizītes mērķis ir iepazīšanās, informācijas vākšana, lai, balstoties uz to, sāktu darbu pie projektiem.

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre L. Korsaka 5404374

Автор: Daugavpils

Автор: Juan
Добавлено: 20.12.2015 21:23
0

You need to setup a VPN you can do this with some routers otihswere you will need to setup a pc at home as a VPN server and then setup a VPN connection on the pc you are working on remotely http://bsdkpihvlm.com [url=http://qhumro.com]qhumro[/url] [link=http://eahgycjrpvc.com]eahgycjrpvc[/link]

Автор: Andrei
Добавлено: 19.12.2015 15:04
0

Only if your static IP adsdres is registered with the DNS server of your ISP. They may very well charge for this.(Look at your static adsdres,does that also start with 192.168.. or 10.1 , in whcih case its a on-routable adsdres , i.e. , not adsdresable outside of the ISP subnet).

Автор: Roshdy
Добавлено: 19.12.2015 09:50
0

Se pige volta apo ta islamika gtetho sto parisi? Einai wraia ekei! Pigaine na deis gia na sou lithei h aporia giati to Front National tou "fasista' lepen pairnei 20%. http://zxstgeyde.com [url=http://gesupc.com]gesupc[/url] [link=http://cyetwjvxpup.com]cyetwjvxpup[/link]

Автор: Yster
Добавлено: 17.12.2015 23:09
0

All things coderneisd, this is a first class post

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha