lpplc.lv


Daugavpili apmeklēs Moldovas NVO delegācija

05.04.2014 14:5419/06/07Pārstāvji no Moldovas nevalstiskajām organizācijām Daugavpilī ieradīsies 20. jūnijā. Plkst. 15.00 Pensionāru un invalīdu dienas centrā Liepājas ielā 4 notiks delegācijas tikšanās ar Daugavpils nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Viesus no Moldovas interesē Latvijas pieredze nevalstisko organizāciju darbā, sadarbība ar pašvaldību un valsti. Moldovas nevalstiskās organizācijas ļoti interesējas par ES finansējuma piesaistes iespējām, viesiem tiks stāstīts par lielākajiem projektiem, kuri realizēti ar nevalstisko organizāciju starpniecību.

Daugavpilī ir uzkrāta liela pieredze un šajā pieredzē daugavpilieši labprāt dalīsies ar Moldovas kolēģiem. Nevalstiskās organizācijas Daugavpilī ļoti aktīvi iesaistās pašvaldības projektu realizācijā, ļoti veiksmīgi sadarbojas ar Domes struktūrām. Par to prezentāciju gatavo Daugavpils Pilsētas attīstības departamenta speciālisti. Bez tam nevalstiskajām organizācijām ir savi projekti un pieredze un arī par to tiks informēti viesi no Moldovas.

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka, 5404374

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha